CSE: WBIO
Last: 0.04
Change: 0.00
Vol: 0

Zespół zarządzający i Zarząd

Mariusz Olejniczak

Prezes Zarządu

Absolwent biotechnologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Doświadczony ekspert w zakresie badań i rozwoju produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków ochrony roślin na każdym etapie – od planowania i doradztwa naukowego, do zakończenia i zamknięcia projektu. Założyciel spółek z branży e-zdrowia. Członek zarządu i rady nadzorczej spółek z obszaru badań i rozwoju. Autor publikacji „Zmiana modelu rozwoju produktu szansą dla polskiego przemysłu farmaceutycznego”. Członek komitetu redakcyjnego wydawnictwa „Badania kliniczne”. Wykładowca studiów podyplomowych.

Dowiedz się więcej [+]

Romuald Harwas

Członek Rady Dyrektorów

Romuald Harwas jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku rachunkowość. Posiada wieloletnie doświadczenie w finansach. Przeszedł wszystkie szczeble kariery w finansach zaczynając od stanowiska analityka finansowego, specjalisty od rachunkowości zarządczej, kontrolera finansowego, a następnie wielokrotnie był dyrektorem finansowym i członkiem zarządów spółek publicznych. W Polsce pracował m.in. w TVN, Luxmed i Synektik. Obecnie jest członkiem zarządu i dyrektorem finansowym Pure Biologics S.A., innowacyjnej spółki biotechnologicznej notowanej na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Romuald spędził ponad osiem lat za granicą, pracując m.in. dla australijskiego konsorcjum Bradken. Prowadził procesy przejścia spółek z NewConnect na rynek główny GPW oraz współpracował z różnymi funduszami inwestycyjnymi. Romuald jest specjalistą w zakresie zarządzania, rachunkowości i analizy ekonomicznej.

Dowiedz się więcej [+]

Michael Malana

Dyrektor finansowy

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe jako dyrektor finansowy, kontroler korporacyjny oraz sekretarz korporacyjny w wielu kanadyjskich spółkach publicznych notowanych na TSX, TSXV i CSE. 

Dowiedz się więcej [+]

Peter Novak

Członek Rady Dyrektorów

Swoje 30-letnie doświadczenie zdobył w branży ubezpieczeniowej i usług finansowych. Obecnie jest Generalnym Agentem jednej z największych agencji MassMutual zarządzającej aktywami o wartości 4,8 miliarda USD. Przed objęciem tej pozycji był generalnym agentem w agencji MassMutual w Rochester. Jego poprzednie stanowiska to: współ-agent generalny w The New England / Robinson Co. w Waterbury, Connecticut oraz agent w New York Life Insurance Company.

Jest współzałożycielem Charter Oak Fund, organizacji charytatywnej Charter Oak, która wspiera wiele lokalnych organizacji charytatywnych. W 2019 roku został zaproszony do GAMA International Management Hall of Fame w podziękowaniu za długoletni wkład oraz przywództwo w sektorze usług finansowych. Jest także członkiem zarządu GAMA International, a także GAMA Executive Leadership Cabinet. Piastuje funkcję Członka Zarządu w Fundacji Kościuszkowskiej oraz Członka Zarządu Quinnipiac University. Jest Prezesem Zarządu Central European Institute (CEI) Uniwersytetu Quinnipiac oraz członkiem pomocniczym Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Dowiedz się więcej [+]

Teresa Rzepczyk

Członek Rady Dyrektorów

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości i finansów. Jej wiedza obejmuje szeroki obszar związany z organizowaniem i zarządzaniem spółkami publicznymi. Współpracowała jako kontroler grupy First Merit. Zdobyła także doświadczenie jako Dyrektor Finansowy oraz Dyrektor Cannex Capital Holdings Inc. (wcześniej Arco Resources Corp.).

Dowiedz się więcej [+]

Subskrybuj nasz Newsletter